MUENA je spojením dvou sloV

MUENA je spojením dvou slov – MUž a žENA. A spojením MUže a žENY (posvátného mužského a ženského principu uvnitř nás), vzniká Život. Spojení s naší podstatou, hlubokou láskou, s životem… Láska je dechem života… 

Mnoho z nás již dávno zapomnělo, jak chutná život. Pod tíhou pracovních povinností či péčí o rodinu, rychlostí dnešní doby jsme úplně zapomněli na sebe. Na to kdo ve skutečnosti jsme… Už nemáme čas vnímat tepot svého srdce… Neslyšíme vnitřní hlas, nevíme co potřebujeme a co v životě dál. Jak je to možné?? Jak se to mohlo stát?? Necháváme si radit od druhých co je pro nás nejlepší a štědře jim za to platíme. Jak je možné, že střelka našeho vnitřního kompasu nám přestala ukazovat správný směr? Bloudíme ztracení životem, ztracení sami v sobě… Poznáváte se…? 

Pokud ano, pak přišel čas se zastavit, přišel čas opět uslyšet tepot svého srdce a najít tak správný směr…

MUENA – UMĚNÍ INTIMITY

Intimita je umění a ochota zpřístupnit partnerovi svůj vnitřní svět…

Tento svět, bychom měli nejprve otevřít sami sobě…

Tím, že v sobě necháme projevit to ženské a vzdáme mu úctu, může být plně projeveno a poznáno i to mužské. Pak se tyto síly mohou vzájemně doplňovat, ctít a společně tančit životem.

MUENA nás za pomoci originálních dechových technik a různých hlubokých prožitků, propojuje s původní podstatou mužského a ženského principu tak, aby se mohly snoubit uvnitř nás. Navrací nás tím k vnitřnímu klidu a harmonii, k pevnému zakotvení v životě. Je to jednoduchá a přímá cesta…do srdce.

MUENA léčí naše srdce tím, že ho znovu otevírá lásce. Vytváří láskyplné a bezpečné prostředí pro to, abychom se mohli ponořit do svého nitra a nalézt své hluboké vnitřní vedení. Sami sobě jsme učiteli a průvodci. Nasloucháme svému vnitřnímu hlasu… Poznáváme touhu našeho srdce a ta nás směruje životem.

Posvátné spojení mužského a ženského principu, esence samotné podstaty… hluboké lásky… dotek intimity.