Fotogalerie

Vychutnejte atmosféru našich seminářů

Za pomocí tance, dechových technik a hlubokého prožitku, se dotýkáme intimity a tím otevíráme bránu přítomného okamžiku…

Společně se noříme do hloubky srdce… 

Přijměte pozvání do naší fotogalerie…

Reference…

MUENA je jeden z největších darů, který mi do života přišel… No největších, každej je stejně důležitý, ale tenhle je prostě všudypřítomný…jen se mu otevřít..

Andy Hůlová

Velmi děkujeme Rozárce a Mírovi (MUENĚ) za hluboké a přitom jemné plynutí procesů v jejich seminářích, plné Lásky, smíchu, tance, výborného jídla a super lidiček kolem nich.
Je nám velkou ctí být v jejich přítomnosti.
DĚKUJEME a ze srdce doporučujeme.

Ajka a Jaroslav

severovýchodní čechy

Zúčastnil jsem se několika prožitkových seminářů s Rozárkou a Mírou. Tato úžasná dvojice mi pomohla pochopit skutečný význam “slov” LÁSKA, SRDCE, MILOVAT, INTIMITA, MUŽ, ŽENA……ne, nejsou to slova, je to stav bytí, vibrace, čistota, proud energie, prožitek…
Vážím si lidí, kteří žijí to, co říkají a vyzařují to, co žijí. Z Rozárky a Míry vyzařuje láska, radost, upřímnost, intimita…….. vlastně TO, co ve skutečnosti hledáme… Během setkání jsem procházel stavy blaženosti, radosti, klidu i hlubokého smutku a bolesti. Mohl jsem si dovolit toto prožívat, mohl jsem si dovolit zcela se odhalit……..protože jsem se cítil bezpečně.
Zkrátka, Ženy, Muži, hledáte? Nevíte? Na Mueně najdete a pochopíte 🙂 Já mohu upřímně napsat “Rozárko a Míro, od srdce Vám děkuji”

Míra Knespl

Jablonec

Druhý den jsem kouknul na stránky MUENA okem marketingového drába (je to taková moje porucha, že vidím hned chyby…), ale nebudu hrát chytrolína, už jsem opustil touhu pomáhat bez vyžádaní. Navíc se potrestali už tím názvem, ne?
Tak čtu a najednou to je dobrý, to mě zajímá, a po puštění tohoto videa, mě to fakt začalo zajímat ještě víc a měl jsem pocit, že to chci zažít. Rozárka mě fakt baví…

Více na blogu Tomáše Hovorky …

Tomáš Hovorka