Práce s tělem a masáže

posvátná esence sexuální energie

Nejde o erotickou masáž, ale o posvátný rituál na uctění těla i Ducha. V průběhu masáže pracujeme s několika masážními technikami, které otevírají a zprůchodňují dráhy se sexuální energií, které vedou v celém těle. Tuto energii „nasbíráme“ a použijeme jí k povznesení na úroveň srdce.

Hluboké učení MUENA pracuje s kvalitou srdce a umožňuje nám prožít si vědomí v těle. Esence sexuální energie je posvátná a stejně tak s ní pracujeme.

Celotělovou prožitkovou TANTRICKOU MASÁŽ  , můžete prožít s Monikou-Rozárkou, nebo s Mírou.

Nabídka celotělových masáží

Celotělové masáže pro muže i pro ženy od muže i od ženy

 Více zde…

 

MUENA – celotělová prožitková masáž pro muže

Délka masáže: 2h

Cena: 2980 Kč

Záměrem MUENA masáže je povznesení sexuální energie do úrovně srdce. I přes to, že se dotýkám těla…je to jako bych masírovala duši. Vnitřní vzrušení vychází ze srdce a my se dostáváme do ticha. Spojujeme se s hloubkou srdce. S posvátností přítomného okamžiku. Jste v absolutním odevzdání, v pozici přijímajícího a to Vám umožní plně vnímat sebe a hloubku sexuality. Opouštíte svou pevnou strukturu a rozpouštíte se v hlubokém extatickém prožitku.

MUENA- celotělová prožitková masáž pro ženy

Délka masáže: 2,5 – 3h

Cena: 2980 Kč

Záměrem MUENA masáže je ženu energeticky otevřít. Vytváříme láskyplné a bezpečné prostředí pro to, aby se žena mohla úplně uvolnit a spočinout. Odevzdat se a zacítit tak samu sebe. Většina žen, toto energetické otevření a hluboké uvolnění v životě nezažila. Masáž pak pro ně bývá hluboce léčivá. Energetické otevření ženy, nás zavede do prožitku posvátné sexuality, která nám umožňuje spojení těl i srdcí… Dvě těla…dvě srdce…jedna duše…