Monika-Rozárka

Prožitkové semináře

Po dobu 15 let tvořím prožitkové semináře na různá témata. Sebepoznání v rovině srdce, ženské i mužské, partnerské, posvátnost těla a sexuality, dotekové semináře.

Vždy pracuji s posvátností hlubokého prožitku. Techniky, se kterými pracuji jsou originální a přicházejí z hlubokého vnitřního vedení. Na mých seminářích pracuji v jinové rovině, to znamená v rovině srdce. Nerozebírám, neanalyzuji, neotevírám cíleně stará traumata…neřídím to myslí. Ve chvíli, kdy se staré zranění samovolně uvolní či otevře, je vytvořen láskyplný a bezpečný prostor pro jeho plné prožití. Protože jen plně prožité, může odejít.

Mým záměrem je vždy sytit duši…tak, aby ztišila naší mysl a my se tak mohli dotknout esence života. Vytvářím k tomu hluboké láskyplné prostředí, které se dotýká srdce každého z nás. Dechové techniky a prožitková cvičení, vždy vedou účastníky do hloubky srdce. Otevírám bránu k prožitku přítomného okamžiku. Intimita duše – citová rovina nás samých. Vnímání toho co chci, vnímání sebe, otevření srdce. Intimita těla – doteky, hluboké sdílení, přijetí svého těla…posvátnost hluboké intimity, posvátná sexualita.

Miluji posvátnost okamžiku, hlubokého a láskyplného spojení skupiny a cítím opravdu velmi hlubokou vděčnost za své vnitřní vedení a za to, že toho vždy mohu být součástí…DĚKUJI.

Monika – Rozárka

Osobní konzultace

Od roku 2009 vedu osobní konzultace. V rámci kurzů celoživotního vzdělávání jsem na Teologické fakultě absolvovala Arteterapii s dětmi. Tento svět mne zaujal natolik, že jsem chtěla poznat víc.

Vyhledala jsem kurz hlubinné abreaktivní psychoterapie u Andreje Dragomireckého. A několik let, jsem touto metodou byla nadšená. Pořádala jsem rodinné konstelace ( jako pořadatel) a brzy jsem zjistila, že tyto semináře navštěvují stále stejní lidé. A že ve většině případů dochází k tzv.“aha“ efektu. Kdy si klient řekne : „ Ahaaaaa, tak proto já nejsem spokojená ve vztahu, protože v minulosti jsem byla zneužívána muži a nechovám k nim nyní důvěru….“. Přišlo mi, že je to uvědomnění jen na úrovni mysli a že se většinou v životě klientů nic nezmění. Mysl je spokojená, protože pochopila proč se jí to či ono v životě děje. Ale to je vše.

A proto jsem po letech, ve své praxi upustila od těchto „vyhledávacích“ metod. Nevěnuji pozornost tomu co již není, ale tomu co je teď. Zklidním klienta, ukážu mu nestranný a neosobní pohled na tu danou věc. V průběhu sezení tiším jeho mysl tím, že sytím jeho duši. Klient se zastaví, uklidní, začne vnímat život a vše kolem něj, začne vnímat sebe. Pracuji i s diagnostikou za pomoci automatické kresby. Tato kresba/rozbor, odhaluje klientovo energetické nerovnováhy v jeho těle. Má pak možnost něco změnit :o)

Masáže

Víc jak 15 let masíruji. Dotek a práci s tělem miluji. Nabízím nevšední masáže a nevšední prožitek, který jeden dlouholetý klient nazval : „Že prostřednictvím doteků na těle masíruji duši…“ Vystihl to přesně, řekla bych :o) Nabízím následující druhy masáže:

 

  • Harmonizační masáž celého těla – zastavení se, zklidnění, zharmonizování těla i duše.
  • Shakti masáž – která je originální masáží na uctění ženského těla.
  • MUENA celotělová prožitková masáž – je posvátným rituálem na uctění těla i Božství/ Ducha v nás.