Prožitkové semináře

do hloubky intimity

Na prožitkových seminářích Vás vedeme do hloubky intimity. Jdeme přímou cestou prožitku. Nazýváme ji CESTA SRDCE.

Pouze skrze srdce můžeme vnímat. V okamžiku, kdy vnímáme/prožíváme, se toho stáváme součástí, jsme přizváni do života. Přítomný okamžik, ticho mysli, tepot srdce… Prožitkem, sytíme duši, ta nám tiší mysl a zve nás do života. Stáváme se jeho součástí. Vnímáme nejen život, ale i sami sebe. Své city, své tělo, lidi kolem nás. Navazujeme vědomý kontakt sami se sebou.

Pod naším vedením si v prožitkových technikách budete moci ochutnat a plně přijmout svou ženskou esenci, která Vás naučí vnímat. Otevře Vám srdce, přinese odevzdání a soucit. S touto kvalitou pak poznáme a přijmeme mužskou esenci. Budeme schopní jí vnímat a prožít. Naučí nás říkat ano, ale i ne. Přinese nám kvalitu realizace. Díky mužské esenci, budeme schopní přinést ženskou kvalitu do života / do hmoty.

Posvátné principy mužství a ženství se snoubí uvnitř nás a my jsme součástí přítomnosti. Stáváme se bdělými a jsme součástí života. V tomto uvědomění otevíráme posvátnou bránu k intimitě těla…

Nejbližší termíny workshopů a prožitkových seminářů

Aktuální akce naleznete na našem Instagramu a Facebooku

Základní cyklus 3 seminářů MUENY

pro všechny, kteří hledají hloubku srdce…

MU/ENA Umění intimity

Ženský aspekt v nás

19.01. – 23.01. 2022 | Střední Čechy
***
10.08. – 14.08. 2022 | Střední Čechy

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to úvodní setkání v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše. Název ŽENA…je označení pro ženský aspekt v nás. Po dobu 5-ti dnů budeme odhalovat a navazovat kontakt se svým původním ženským aspektem v nás. Tato ženská podstata je součástí našeho nitra, v ženách i v mužích. Za pomoci speciálních dechových technik a různých prožitkových cvičení, odhalíme naší původní posvátnou ženskou esenci. Přijmeme a zaintegrujeme jí do našeho života, do nás. Tato esence nám přinese uvolnění, jemnost a nadhled. Intuici a vnímání, spojení s tvořivostí a s naším srdcem. Ukáže nám směr našeho života a otevírá bránu k našemu srdci. Ztiší naší mysl a spojí nás s podstatou bytí…se životem.

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

MU/ENA Umění intimity

Mužský aspekt v nás

30.03. – 03.04. 2022 | Střední Čechy
***
26.10. – 30.10. 2022 | Střední Čechy

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to pokračování v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše. Název MUŽ… je označení pro mužský aspekt v nás. Po dobu 5-ti dnů budeme odhalovat a navazovat kontakt se svým původním mužským aspektem v nás. Tato mužská podstata je součástí našeho nitra, v ženách i v mužích. Za pomoci speciálních dechových technik a různých prožitkových cvičení, odhalíme naší původní posvátnou mužskou esenci. Přijmeme a zaintegrujeme jí do našeho života, do nás. Tato esence nám přinese do života pevnost, realizaci sebe sama, udává nám cokoliv do pohybu. Tuto kvalitu sebe sama, ale nebudeme primárně integrovat kvůli realizaci svých cílů v životě. Této mužské esenci dáme kvalitu srdce (ženského aspektu) a ona nás provede transformací a vnitřní proměnou. Ztiší naší mysl a spojí nás s podstatou bytí… se životem.

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

MU/ENA Umění intimity

Plynutí životem

15.06. – 19.06. 2022 | Střední Čechy
***
18.01. – 22.01.2023 | Střední Čechy

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to pokračování v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše a otevírá bránu k intimitě těla. PLYNUTÍ ŽIVOTEM…je završením MUENY… Po té co jsme v sobě poznali a zaintegrovali posvátný ženský aspekt, který nám přinesl do života vnímání a jemnost, pojali jsme do sebe posvátný mužský aspekt, který prostoupil to ženské v nás. Tyto dva principy se snoubí dohromady a stávají se jedním. Ani mužem, ani ženou. Spojení s čistou podstatou. Brána srdce je otevřená a my skrze ní vstupujeme do prostoru těla. S hlubokou posvátností a za pomocí originálních dechových a prožitkových technik, se skrze dotek spojujeme se svým tělem. Stáváme se celistvými sami v sobě. A z této pozice do svého prostoru pouštíme a přijímáme i druhé. Stáváme se součástí posvátné sexuality. V intimitě a čistotě duše… otevíráme a poznáváme naše tělo, sytíme ho hlubokým prožitkem. Naše mysl je tichá a srdce plné života…STÁVÁME SE SOUČÁSTÍ ŽIVOTA. MY, JSME ŽIVOT.

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

Další prožitkové semináře s MUENOU

ŽENSKÁ SEXUALITA - UMĚNÍ INTIMITY

05.10. – 09.10. 2022 | Střední Čechy

Návrat k přirozenosti… Bezedná hloubka ženské sexuality je plná odevzdání, zranitelnosti, síly vycházející z hluboké moudrosti, něhy, ale i nezkrotnosti. Žena projevuje samu sebe skrze svou sexualitu… Její nepřijetí, či nepoznání vrhá ženu do stínu zapomnění. Bloudí pak životem, uvnitř prázdná a přitom plná smutku její duše…

Více v našem blogu…

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

MUŽSKÁ SEXUALITA - UMĚNÍ INTIMITY

21.09. – 25.09. 2022 | Střední Čechy

Společně se naučíme jak vystoupit ze zažitého obrazu mužství. Odložíme masku bojovníka a staneme se silným mužem. Mužem, který je silný nejen ve svalech a postoji, ale i ve svém citu a vnímání. Mužem, který je pevný v přítomném okamžiku a schopný pružně reagovat v dané situaci. Otevřeme bránu k vnímání svého těla. Naučíme se techniku velkého tahu, která nám ukáže jinou rovinu sexuality. Spojíme se s rodem a sílu svých předků využijeme k procesu transformace.

Více v našem blogu …

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

SILVESTR S MUENOU - NA KŘÍDLECH DECHU

Vstup do Nového roku v hluboké intimitě. Prožitkové setkání s ukončením a přivítáním Nového roku ve společném propojení. Čeká nás spousta zajímavých prožitkových technik, které nás povedou do hloubky srdce, tanec, radost… a výroba tak oblíbené koláže s názvem : TOUHA MÉHO SRDCE

Kurzovné 5.600 Kč
+ ubytování a strava 4.200 Kč

Seminář s Rozárkou a Mírou byl pro mě velmi hluboký, léčivý a transformující. Otevřel mi spoustu témat kolem sexuality, o kterých jsem netušila, že jsou. Pomohl mi uvědomit a poléčit mnoho omezujících přesvědčení, bolesti a zranění spojených s tímto tématem. Být ženou, teď má pro mě mnohem hlubší význam stejně jako fráze Posvátná sexualita. Ohromně dekuji za jemnost, sílu, hloubku a citlivost, se kterými jste nás provázely cestou sebepoznávání. Na semináři jsem měla možnost dotknout se velmi hlubokých zranění. Byl to neuvěřitelně silný a léčivý proces. Děkuji z celého srdce ❤ . S láskou,

Halyna

Poznejte atmosféru seminářů
MUENA – umění intimity…