MUENA PŘÍMÁ CESTA SRDCE

PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE NÁS VEDOU DO HLOUBKY INTIMITY DUŠE

Na prožitkových seminářích Vás vedeme do hloubky intimity. Jdeme přímou cestou prožitku. Nazýváme ji CESTA SRDCE.

Pouze skrze srdce můžeme vnímat. V okamžiku, kdy vnímáme/prožíváme, se toho stáváme součástí, jsme přizváni do života. Přítomný okamžik, ticho mysli, tepot srdce… Prožitkem, sytíme duši, ta nám tiší mysl a zve nás do života. Stáváme se jeho součástí. Vnímáme nejen život, ale i sami sebe. Své city, své tělo, lidi kolem nás. Navazujeme vědomý kontakt sami se sebou.

Pod naším vedením si v prožitkových technikách budete moci ochutnat a plně přijmout svou ženskou esenci, která Vás naučí vnímat. Otevře Vám srdce, přinese odevzdání a soucit. S touto kvalitou pak poznáme a přijmeme mužskou esenci. Budeme schopní jí vnímat a prožít. Naučí nás říkat ano, ale i ne. Přinese nám kvalitu realizace. Díky mužské esenci, budeme schopní přinést ženskou kvalitu do života / do hmoty.

Posvátné principy mužství a ženství se snoubí uvnitř nás a my jsme součástí přítomnosti. Stáváme se bdělými a jsme součástí života. V tomto uvědomění otevíráme posvátnou bránu k intimitě těla…

Nejbližší termíny workshopů a prožitkových seminářů

Aktuální akce naleznete také na našem Instagramu a Facebooku

Základní cyklus 3 seminářů MUENY

pro všechny, kteří hledají hloubku srdce…

MU/ENA Umění intimity

Ženský aspekt v nás

v tuto chvíli není stanoven termín

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to úvodní setkání v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše. Název ŽENA…je označení pro ženský aspekt v nás. Po dobu 5-ti dnů budeme odhalovat a navazovat kontakt se svým původním ženským aspektem v nás. Tato ženská podstata je součástí našeho nitra, v ženách i v mužích. Za pomoci speciálních dechových technik a různých prožitkových cvičení, odhalíme naší původní posvátnou ženskou esenci. Přijmeme a zaintegrujeme jí do našeho života, do nás. Tato esence nám přinese uvolnění, jemnost a nadhled. Intuici a vnímání, spojení s tvořivostí a s naším srdcem. Ukáže nám směr našeho života a otevírá bránu k našemu srdci. Ztiší naší mysl a spojí nás s podstatou bytí…se životem.

MU/ENA Umění intimity

Mužský aspekt v nás

v tuto chvíli není stanoven termín

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to pokračování v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše. Název MUŽ… je označení pro mužský aspekt v nás. Po dobu 5-ti dnů budeme odhalovat a navazovat kontakt se svým původním mužským aspektem v nás. Tato mužská podstata je součástí našeho nitra, v ženách i v mužích. Za pomoci speciálních dechových technik a různých prožitkových cvičení, odhalíme naší původní posvátnou mužskou esenci. Přijmeme a zaintegrujeme jí do našeho života, do nás. Tato esence nám přinese do života pevnost, realizaci sebe sama, udává nám cokoliv do pohybu. Tuto kvalitu sebe sama, ale nebudeme primárně integrovat kvůli realizaci svých cílů v životě. Této mužské esenci dáme kvalitu srdce (ženského aspektu) a ona nás provede transformací a vnitřní proměnou. Ztiší naší mysl a spojí nás s podstatou bytí… se životem.

MU/ENA Umění intimity

Plynutí životem

v tuto chvíli není stanoven termín

Pětidenní a hluboce prožitkové setkání je určené mužům i ženám. Je to pokračování v cyklu MUENA – umění intimity, které se zabývá intimitou duše a otevírá bránu k intimitě těla. PLYNUTÍ ŽIVOTEM…je završením MUENY… Po té co jsme v sobě poznali a zaintegrovali posvátný ženský aspekt, který nám přinesl do života vnímání a jemnost, pojali jsme do sebe posvátný mužský aspekt, který prostoupil to ženské v nás. Tyto dva principy se snoubí dohromady a stávají se jedním. Ani mužem, ani ženou. Spojení s čistou podstatou. Brána srdce je otevřená a my skrze ní vstupujeme do prostoru těla. S hlubokou posvátností a za pomocí originálních dechových a prožitkových technik, se skrze dotek spojujeme se svým tělem. Stáváme se celistvými sami v sobě. A z této pozice do svého prostoru pouštíme a přijímáme i druhé. Stáváme se součástí posvátné sexuality. V intimitě a čistotě duše… otevíráme a poznáváme naše tělo, sytíme ho hlubokým prožitkem. Naše mysl je tichá a srdce plné života…STÁVÁME SE SOUČÁSTÍ ŽIVOTA. MY, JSME ŽIVOT.

Reference…

MUENA je jeden z největších darů, který mi do života přišel… No největších, každej je stejně důležitý, ale tenhle je prostě všudypřítomný…jen se mu otevřít..

Andy Hůlová

Velmi děkujeme Rozárce a Mírovi (MUENĚ) za hluboké a přitom jemné plynutí procesů v jejich seminářích, plné Lásky, smíchu, tance, výborného jídla a super lidiček kolem nich.
Je nám velkou ctí být v jejich přítomnosti.
DĚKUJEME a ze srdce doporučujeme.

Ajka a Jaroslav

severovýchodní čechy

Zúčastnil jsem se několika prožitkových seminářů s Rozárkou a Mírou. Tato úžasná dvojice mi pomohla pochopit skutečný význam “slov” LÁSKA, SRDCE, MILOVAT, INTIMITA, MUŽ, ŽENA……ne, nejsou to slova, je to stav bytí, vibrace, čistota, proud energie, prožitek…
Vážím si lidí, kteří žijí to, co říkají a vyzařují to, co žijí. Z Rozárky a Míry vyzařuje láska, radost, upřímnost, intimita…….. vlastně TO, co ve skutečnosti hledáme… Během setkání jsem procházel stavy blaženosti, radosti, klidu i hlubokého smutku a bolesti. Mohl jsem si dovolit toto prožívat, mohl jsem si dovolit zcela se odhalit……..protože jsem se cítil bezpečně.
Zkrátka, Ženy, Muži, hledáte? Nevíte? Na Mueně najdete a pochopíte 🙂 Já mohu upřímně napsat “Rozárko a Míro, od srdce Vám děkuji”

Míra Knespl

Jablonec

Druhý den jsem kouknul na stránky MUENA okem marketingového drába (je to taková moje porucha, že vidím hned chyby…), ale nebudu hrát chytrolína, už jsem opustil touhu pomáhat bez vyžádaní. Navíc se potrestali už tím názvem, ne?
Tak čtu a najednou to je dobrý, to mě zajímá, a po puštění tohoto videa, mě to fakt začalo zajímat ještě víc a měl jsem pocit, že to chci zažít. Rozárka mě fakt baví…

Více na blogu Tomáše Hovorky …

Tomáš Hovorka

Seminář s Rozárkou a Mírou byl pro mě velmi hluboký, léčivý a transformující. Otevřel mi spoustu témat kolem sexuality, o kterých jsem netušila, že jsou. Pomohl mi uvědomit a poléčit mnoho omezujících přesvědčení, bolesti a zranění spojených s tímto tématem. Být ženou, teď má pro mě mnohem hlubší význam stejně jako fráze Posvátná sexualita. Ohromně dekuji za jemnost, sílu, hloubku a citlivost, se kterými jste nás provázely cestou sebepoznávání. Na semináři jsem měla možnost dotknout se velmi hlubokých zranění. Byl to neuvěřitelně silný a léčivý proces. Děkuji z celého srdce ❤ . S láskou,

Halyna

Poznejte atmosféru seminářů
MUENA – umění intimity…